Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Dioptigel Eye Contour Gözaltı Şişliklerine Karşı Etkili Jel 10ml


Ürün kodu: #17410
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Göz Altı Şişliklerine Karşı Etkili Jel

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lierac Dioptigel Eye Contour(Gözaltı Şişliklerine Karşı Etkili Jel) 10ml
 
Göz altı şişlikleri, destekleyici dokuların zarar gördüğünün belirtisidir ve gözaltlarında elastikiyetini kaybetmiş cilt görünümüne yol açar.
Yeniden yapılandırma özelliği taşıyan bitkiler özler içeren yağsız, kokusuz jel, gözaltı bölgenizin daha sıkı olmasına ve şişliklerin azalmasına destek olur.
 
Kullanımı:
 
Sabah akşam uygulayınız.Parmak uçlarınızla gözaltlarınıza daireler çizerek masaj yapın.Tampon yaparak uygulamayı tamamlayın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.