Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac High Peel Concentrate Peeling 30 ml


Ürün kodu: #17407
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Cilt Yenileyici Peeling

Bu ürünle birlikte 1,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
149,00 TL 149,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lierac High Peel Concentrate Peeling 30ml
 
Cildin yenilenmesine yardımcı olur.
Cildi ideal olarak nemlendirir.
Yumuşak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar.
Sonrasında ise yenilenmiş cilt etkisi belirginleşerek  kırışıklıkların azalmasına, cilt dokusunun tazeleşmesi dolayısıyla yüzün genç parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur, ten pürüzsüzleşir ve nemlenir.
Işın etkisiyle oluşan pigment lekeler, küçük boyutta akne yaraları  v.s. gibi belirgin belirtilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.  
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.