Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream + Serum Kofre


Ürün kodu: #20172
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream + Hydragenist Moisturizing Serum 2015 Kofre

Bu ürünle birlikte 2,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
289,00 TL 289,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream + Serum Kofre

 

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Oxygenating Replumping 50ml

Kuru ve Çok Kuru Ciltler İçin Oksijen Veren, Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem

Biomimetik oksijen, hyaluronik asit, vitamin ve minerallerden oluşan %7 oranında Hydra 02 kompleks içeren krem cildi yoğun ve uzun süreli beslemeye, nemlendirmeye yardımcı olur. Kayısı yağı ile zenginleştirilmiş pürüzsüz dokudaki yapısı cildi derinden nemlendirmeye ve dolgunlaştırmaya destek olur. İçeriğindeki hyaluronik asit, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü günden güne pürüzsüzleştirmeye ve taze cilt görünümünü elde etmeyi destekler.

Zengin içeriğe sahip nemlendirici kremin etkileyici kokusu gül suyu, yasemin ve gardenya notalarının eşsiz birleşimidir. Besleyici bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam temiz cildinize uygulayın. Sonuç için Hydragenist moisturizing serumdan sonra uygulayın.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve/veya akşam

+

Lierac Hydragenist Moisturizing Serum 30ml

Tüm cilt tipleri için Oksijen veren -dolgunlaştırıcı- nemlendirici

Biomimetik oksijen, hyaluronik asit, vitamin ve minerallerden oluşan %15 oranında Hydra 02 kompleks içeren serum cildi yoğun oranda nemlendirmeye yardımcı olur. İpeksi dokusu sayesinde cildin daha dolgun ve ışıltılı görünüme ulaşması desteklenir. Günden güne, kırışıklıkların daha az beligin hale gelmesine ve cildin taze görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

İkinci cilt etkisi sunan serumun etkileyici kokusu gül suyu, yasemin ve gardenya notalarının eşsiz birleşimidir. Pürüzsüzleştirici etkiye sahip meyveden elde edilen AHA ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam serumdan birkaç damla uygulayın. Sonuç için Hydragenist nemlendirici bakım kreminizden önce uygulayın.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve/veya akşam

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.