Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream-Gel + Serum Kofre


Ürün kodu: #20173
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream-Gel + Hydragenist Moisturizing Serum 2015 Kofre

Bu ürünle birlikte 2,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
289,00 TL 289,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream-Gel + Serum Kofre

 

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream-Gel Oxygenating Replumping 50ml

Normal ve Karma Ciltler İçin Oksijen Veren, Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem - Jel

Biomimetik oksijen, hyaluronik asit, vitamin ve minerallerden oluşan %7 oranında Hydra 02 kompleks içeren krem-jel cildin taze görünüme kavuşmasına destek olur. Mikro pirinç pudrası ile zenginleştirilmiş cilde nem veren yapısı , cildi dolgunlaştırmaya ve yağlı cilt görünümü ile savaşmaya yardımcı olur. İçeriğindeki hyaluronik asit ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü günden güne pürüzsüzleştirmeyi ve taze cilt görünümü elde etmeyi destekler.

Nemlendirici krem jelin etkileyici kokusu gül suyu, yasemin ve gardenya notalarının eşsiz birleşimidir. Matlaştırıcı mikro pirinç pudraları ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam temiz cildinize uygulayın. sonuç için Hydragenist moisturizing serumdan sonra uygulayın.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve/veya akşam

+

Lierac Hydragenist Moisturizing Serum 30ml

Tüm cilt tipleri için Oksijen veren -dolgunlaştırıcı- nemlendirici

Biomimetik oksijen, hyaluronik asit, vitamin ve minerallerden oluşan %15 oranında Hydra 02 kompleks içeren serum cildi yoğun oranda nemlendirmeye yardımcı olur. İpeksi dokusu sayesinde cildin daha dolgun ve ışıltılı görünüme ulaşması desteklenir. Günden güne, kırışıklıkların daha az beligin hale gelmesine ve cildin taze görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

İkinci cilt etkisi sunan serumun etkileyici kokusu gül suyu, yasemin ve gardenya notalarının eşsiz birleşimidir. Pürüzsüzleştirici etkiye sahip meyveden elde edilen AHA ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam serumdan birkaç damla uygulayın. Sonuç için Hydragenist nemlendirici bakım kreminizden önce uygulayın.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve/veya akşam

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.