Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Micro-Abrasion Renewing Cream (Anti Aging Etkili Arındırıcı) 50 ml


Ürün kodu: #17403
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Anti-Aging Etkili Peeling

Bu ürünle birlikte 1,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
135,00 TL 135,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lierac Micro-Abrasion Renewing Cream (Anti Aging Etkili Arındırıcı) 50ml
 
İçeriğindeki alüminyum oksit kristalleri sayesinde cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin yok edilmesine yardımcı olur.Hücresel yenilenme sağlayarak ince çizgilerin görünümünün azalmasına ve daha eşit bir cilt tonuna sahip olmanıza yardımcı olur.Beraber kullanıldığında yaşlanma karşıtı kremlerin etkisini arttırmaya destek olur.
 
Kullanımı:
 
Haftada bir yada 2 kez nemli yüz veya dekolte bölgesine uygulayın.2i dakika boyunca masaj yapın ve sonrasında uyguladığınız bölgeleri iyice durulayınYaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinden önce kullanarak bu ürünlerin etkisini arttırabilirsiniz. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.