Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Phytolastil Çatlaklar İçin Jel 200ml


Ürün kodu: #19685
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Karın, basen ve göğüs bölgesi çatlak bakım jeli

Bu ürünle birlikte 1,65 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
165,00 TL 165,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Lierac Phytolastil Çatlaklar İçin Jel 200ml

Phytolastil Lierac
firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması için etkili bir çatlak bakımı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.Ani kilo değişimleri gibi sebepler nedeni ile cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücrelerince üretimi yapılan elastin ve kolajen liflerinin azalması, kalitesinin düşmesi nedeni ile ciltte çatlaklar oluşur

Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi hormonal değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelebilir. 

Lierac PHYTOLASTIL, ~35 yıldan beri nesilden nesile tecrübesi ile etkili bir çatlak karşıtı üründür. İçeriğinde bulununan Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonları sayesinde PHYTOLASTIL, etkili bir çatlak bakım ürünüdür.. Lierac Phytolastil Jel'in etkileri, lierac phytolastil kullananlar taradından yorumlarda teyit edilmiş ve denenmiştir. Jel formunda olması ve kolay uygulanması, yüksek emilim ve etkinlik bu ürünü diğer çatlak kremlerinden ayıran en önemli özelliktir.

Lierac Phytolastil çatlak bakım jel 'in çatlak oluşumuna meyilli bölgelede (göğüsler, karın, kalça ve basenler) masaj yapılarak günde bir defa uygulanması önerilir. Phytolastil'in sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

Son kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir. Stoklarımızdaki ürünler Türkiye'ye en son ithal edilen ürün serisindendir. Lierac Phytolastil serisinin Türkiye de sadece Jel ve  Lierac Phytolastil Sprey Solusyon formu satışa sunulmaktadır. Yurt dışında aynı serinin Sprey Solusyonu da bulunmaktadır. 

Lierac Phytolastil Kullanım Şekli:*Ciltte çatlak oluşumuna eğilimin yüksek olduğu bölgelere (göğüsler, karın, kalça ve basenler) masaj yaparak günde bir defa uygulanması tavsiye edilir.. Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir. Sonuçlar phytolastil'in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakınız, gereğinden fazla ovalama ürünün deriden ayrılmasına ve tahrişe sebep olabilir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.