Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Phytolastil Solute 75 ml


Ürün kodu: #17366
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Çatlak Görünümünü Azaltmaya Karşı Etkili Serum

Bu ürünle birlikte 1,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
145,00 TL 145,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Lierac Phytolastil Solute 75ml
 
Lierac Çatlakların Görünümünü Azaltmaya Karşı Etkili Serum      
Ergenlik, Hamilelik ve Kilo Değişimi Sonrası İçin
Yeniden yapılandırıcı özelliğe sahip aslanpençesi, sarmaşık ve kırk kilit otu bitkilerinin bir araya geldiği aktif içerikli konsantrasyona sahip olan Phytolastil Solute Serum,  var olan çatlak izlerinin giderilmesine ve ileride oluşabilecek çatlakların önlenmesine yardımcı olur. Daha önceleri Ampül şeklinde kullanıma sunulmuş olan Phytolastil Solusyon artık sprey formu ile daha kolay kullanıma sahip.
Daha kolay kullanılabilen ve konsantre etkiye sahip olan Phytolastil Solusyon , dilerseniz Phytolastil Jel ile beraber ya da ayrı olarak ta uygulanabilir.
 
Kullanımı:
 
Lierac Çatlaklara Karşı Etkili Serumu 8 hafta boyunca sabah-akşam düzenli olarak problemli bölgeye nazikçe masaj yaparak uygulayın.
Düzenli kullanımla da çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Çatlakların erken döneminde kullanılmaya başlandığında daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Özellikle hamileliğin 4. ayından itibaren koruyucu olarak kullanılması önerilir. Bu şekilde kullanıldığında %99 a varan oranda çatlak oluşumunu önlediği bilinmektedir. Lierac Phytolastil tüm dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen hamilelik çatlakları  ürünüdür. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.