Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lierac Premium Vanity 2015 Seti


Ürün kodu: #20144
Son kullanma tarihi:

Tüm Lierac Ürünleri

Lierac Premium Cream Day & Night 50 ml + Lierac Premium Supreme Mask 75 ml + Lierac Premium Serum 30 ml

Bu ürünle birlikte 7,59 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
759,00 TL 759,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Lierac Premium Vanity 2015 Seti

  • Premium Cream Day & Night 50 ml

İçeriğinde bulunan Relaxor B karışımı sayesinde cildinizdeki derin kırışıklıkları doldurarak, kırışıklık görünümünü azaltmaya ve daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Saf hyaluronik asit çözeltisi, kırışıklıkları doldurucu özelliği ile cildin dolgunluk kazanmasına ve pürüzsüzleşmesine destek olur. İçeriğindeki antioksidan siyah çiçekler, siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik sayesinde cildinizi beslemeye destek olur. 

Kullanım: Sabah ve / veya akşam temiz cildinize uygulayın.

  • Premium Supreme Mask 75 ml

Global yaşlanma belirtilerine karşı etkili maske cildi pürüzsüzleştirmeye ve güzelleştirmeye destek olur. İçeriğindeki hyaluronik asit ve Lierac'ın hibridizasyon kozmetik anlayışı ile geliştirilen - patent başvurusu yapılan Premium Hücresel Kompleks, yaşlanmanın tüm görünen işaretleri olan derin kırışıklıkların azalmasına destek olurken aynı zamanda dolgunluk kaybını, koyu lekeleri ve yaşlanma nedeni ile ciltte oluşan sarkma ve nemsizlik problemlerini gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki mikro pigmentler sayesinde cildin anında daha dolgun ve ışıltılı görünüme kavuşmasını destekler. İçeriğindeki siyah çiçekler, siyah orkide, siyah gül, siyah gelincik sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur.

Kullanımı: Temiz ve kuru cildinize haftada 1 veya 2 kez kalın bir tabaka halinde göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayınız. 5 ile 10 dakika arası bekletiniz ve ciltte fazla kalan miktarı pamuk yardımı ile temizleyiniz.

  • Premium Serum 30 ml

Premium Regenerating Serum'un içeriğindeki bitkisel mikro küreler ile hücre DNA'sının korunup onarılmasına ve hücre yenilenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki hyaluronik asit, kırışıklıkları doldurucu özelliği ile cildin dolgunluk kazanmasına ve pürüzsüzleşmesine destek olur.

Kullanım: Sabah ve akşam temiz cildinize premium yaşlanma karşıtı kremleri uygulamadan önce kullanınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.