Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Calcium Magnesium Zinc 90 Tablet


Ürün kodu: #5224
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Kemik ve Eklem Sağlığı, Kemik Erimesi Desteği (Osteoporoz), Sağlıklı Gelişim Desteği

Bu ürünle birlikte 0,54 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,00 TL 54,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
LIFE TIME CALCIUM MAGNESIUM ZINC (90 TABLET)

1 Tabletin İçeriği:
Calcium (Oyster Shell)333 mg
Magnesium (Magnesium Oxide)167 mg
Zinc (Gluconate)5 mg

LifeTime Calcium Magnesium Zinc, istiridye kabuğundan (Oyster shell) elde edilen doğal kalsiyum içerir. Kemik gelişimi ve sağlığıiçin en önemli mineral olan kalsiyumun magnezyum ile desteklenmesine, kemikte dağılımını düzenlemeye ve etkinliğini artırmaya yardım eder.

Kemik yapısı için çok önemli diğer bir mineral olan çinkoyu da içeren bu formül, sağlıklı bir kemik, kas ve sinir sistemi için tavsiye edilir. Vücutta kemik ve dişlerin sağlam yapılanması için kalsi­yum temel mineraldir. Özellikle çocukluk ve gelişme çağında iyi bir kalsiyum temeli oluşan kişilerin ileri yaşlarda kemik erimesi riski daha düşük olacaktır.

Magnezyum, sinir sisteminin, iskelet ve kalp kaslarının işlevlerinin desteklenmesinde etkin bir mineraldir. Özel bir antioksidan olan çinko ise saç, cilt ve göz sağlığına destek olan, bağışıklık sistemini güçlendiren ve cinsel fonksiyonların sürdürülmesine destek sağlayan temel bir mineraldir. Sağlıklı diş yapısı için destektir.

Kullanım Önerisi: Günde 1-3 tablet, yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.