Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Q- Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül


Ürün kodu: #8887
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Karaciğer ve Safra Kesesi Sağlığı, Sağlıklı Sindirim Sistemi, Detoks

Bu ürünle birlikte 1,03 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
103,00 TL 103,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Life Time Q- Advanced Milk Thistle Formula 90 Kapsül

3 kapsül için;Milk Thistle Seed Extract (Silybum marianum, 200 mg silimarin)250 mg

Dandelion Root Extract (Taraxacum officinale)1000 mg

Turmeric Root Extract (Curcuma longa, 190 mg curcumin)200 mg

Aktif maddeleri, karaciğer toniği olarak isimlendirilen üç önemli bileşenin karışımıdır:

Milk thistle seed extract (deve dikeni tohumu ekstresi): Bileşiminde bulunan flavanolignan yapısındaki silimarin kuvvetli antioksidan bir maddedir. Karaciğere bağlı cilt sorunlarında, karaciğer yağlanmasında, siroz ve çeşitli toksinlere bağlı karaciğertahribatında, özellikle de alkol ve ilaç kullanımından kaynaklanan karaciğer yetersizliğinde kullanılması önerilir.

Dandelion root extract (karahindiba kökü ekstresi): Karaciğerde bilirubin yoğunluğunu ve safra salgı miktarını artıraraksafrataşı oluşumunun engellenmesine, karaciğeri metabolik toksinlerden arındırmaya böylece de karaciğer ve safrakesesisağlığını kontrol altında tutarak, korumaya yardımcı olur.

Turmeric root extract (zerdeçal kök ekstresi): Yağ moleküllerini parçalayarak karaciğerin yağlanmasını önlemeye yardımcıdır. Kuvvetli, doğal bir antienflamatuar ve antioksidan bir maddedir. Safra kesesi taşı oluşumunun önlenmesinde destek olabilir.

Kulanım Önerisi: 

Günde 2-3 kapsül, yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilir. Safra kesesi problemi olan bireylerin sağlık profesyonellerine danışarak ürünü kullanmaları önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.