Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Q-Alpha Peptide 60 Kapsül


Ürün kodu: #12389
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Cilt Besleyici Kapsül, Yaşlanma Etkilerini Geciktirmeye Yardımcı, Sağlıklı Beyin ve Sinir Sistemi

Bu ürünle birlikte 1,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
125,00 TL 125,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Life Time Q-Alpha Peptide 60 Kapsül

Ürün İçeriği: 2 Kapsül için;

Acetyl L-Carnitine500 mg
Crystalline Pure Alpha Lipoic Acid (Kristalize Saf Alfa Lipoik Asit)200 mg
Grape Seed Extract (Üzüm çekirdeği ekstr100 mg
Peptidler (Balık kolajeni olarak)50 mg
Coenzyme Q1030 mg
Sod100 mg
L-Selenomethionine10 mcg
L-Glycine USP20 mg

LifeTime Alpha Peptide Capsules, içeriğindeki zenginleştirilmiş etken maddeler sayesinde, genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmaya yardımcı olurken, zihin sağlığının korunmasına da destek olur.

Alpha lipoic acid (ALA), vücutta genel sağlığı koruyucu bir antioksidandır. Cilt hücrelerinin her parçasında da etkili olan ALA, zarar görmüş kolajeni özümseyen enzimleri harekete geçirerek kırışıklıkların ve doku hasarlarının giderilmesine yardımcı olur. Cildi ve sinir hücrelerini şekerin toksik etkilerinden korumaya destek olur.

Superoxide Dismutase (SOD),vücudumuzda üretilen antioksidan enzimlerden birisi olup hücre içi detoks sağlamaya yardımcıdır. Hücrelerimizde oksijen miktarını koruyarak yaşlanmayı yavaşlatmaya destek verir.

Peptide cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkili bir yardımcıdır ve cildin elastikiyetini artırır. Kolajen, hücrelerin büyümesini destekleyerek doğal botoks etkisi sağlar ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Cildin kendisini yenilemesi için enerji ihtiyacı vardır. Acetyl L- Carnitine, yaşlanma ile birlikte azalan hücrelerin işlevlerini yerine getirebilmeye devam etmesi için hayati bir önem taşımaktadır.

L-Selenomethionine antioksidan etkili bir mineral olan selenyum kaynağıdır.L-Glysine, peptide bağları oluşumunu destekler, doku onarımı için yardımcıdır.Coq10, cilt yaşlanmasını geciktirmeye yardımcıdır,

Kullanım Önerisi

 Günde 2 kapsül, sabah ve akşam yemekleri ile birlikte alınması tavsiye edilir

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.