Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Q-B-50 Complex 60 Kapsül


Ürün kodu: #8893
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Sağlıklı Beyin, Sinir sistemi ve hafıza, Antistres ve depresyon, Yüksek fiziksel performans ve enerji

Bu ürünle birlikte 0,54 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,00 TL 54,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Life TimeQ-B-50 Complex 60 Kapsül

Suda çözünen B vitaminlerinin eksikliği genellikle birlikte görülür. Ayrıca tek bir B vitamini formunun uzun süre kullanılması diğerlerinin eksikliğine yol açabilir.

B grubu vitaminlerin sağlıklı bir gelişim ve enerjik bir yaşan için kullanılması tavsiye edilir.

Formülünde bulunan inositol ve choline karaciğerde yağ birikimini önlemeyi destekler.

Her bir kapsülün içeriği: Vitamin B-1...50 mg. Vitamin B-2...50 mg. Vitamin B-6...50 mg. Folic Acid...400 mcg. Vitamin B-12...50 mcg. Biotin...50 mcg. Inositol...50 mg. Choline Bitartrate...50 mg. Para-Aminobenzoic Acid (PABA)..50 mg. Pantotenik Acid...50 mg. Niacin...50 mg.

Kullanım Önerisi: Günde 1 kapsül, yemekle birlikte alınması tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.