Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Q-Ginkgo Biloba 60 Kapsül


Ürün kodu: #5191
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Sağlık beyin ve hafıza, Sağlıklı dolaşım sistemi

Bu ürünle birlikte 0,85 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
85,00 TL 85,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Life Time Q-Ginkgo Biloba 60 Kapsül

Toplam 60 Kapsül / 1 kapsül için;

Ginkgo Leaf Extract (Ginkgo biloba) Ginkgo Yaprak Ekstresi ….120 mg (%24 flavon %6 lakton üzerinden standardize) 

Ginkgo biloba bitkisi Uzakdoğu tıbbında yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar, beyindeki kan dolaşımını ve beyin hücrelerinin oksijen kullanımını hızlandırdığı için zayıf hafızanın güçlenmesine, konsantrasyon sorunlarını gidermeye ve yaşlanmayı geciktirmeye destek olduğunu göstermektedir.

Kış aylarında zayıflayan kan dolaşımının neden olabileceği el ve ayak parmaklarında aşırı üşüme ve soğukluk hissinin giderilmesine yardımcı olur

Kullanım Önerisi: Günde 1–2 kapsül yemeklerle birlikte alınması önerilir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.