Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

LifeTime Water PPC 50 Tablet


Ürün kodu: #4608
Son kullanma tarihi:

Tüm LifeTime Ürünleri

Kilo kontrolü desteği, İdrar yolları sağlığı, Detoks, Diüretik destek

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
80,00 TL 80,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Life Time Water PPC 50 Tablet

- Dandelion Root Powder - Kara Hindiba Kök Ekstresi 500mg
- Prickly Pear (Opuntia Ficus Indica) Nopal Cactus – Firenk İnciri 100mg
- Parsley Leaves Powder - Maydanoz Yaprağı Tozu 45mg
- Uva Ursi Leaves - Ayı Üzümü Yaprağı 45mg
- Buchu Leaves Powder – Buchu Yaprağı Tozu 45mg


Vücudu sağlıklı bir şekilde toksinlerden arındırma sürecine yardımcı olması amacı ile prickly pear cactus (PPC) (Frenk İnciri) ilavesiyle formüle edilmiş yeni bir kombinasyondur.

İçeriğindeki dandelion (Karahindiba ekstresi) ve maydanoz sayesinde vücutdaki ödemi çözmek için etkin bir yardımcıdır.Dandelion (karahindiba ekstresi) karaciğerde safra salgısını artırıcı etkisiyle kilo vermeye ve yağ yakma süresi boyunca artan çevresel ve metabolik toksinlerden arınmaya destek olur.

Karaciğer, safra kesesi, böbrekler ve idrar yolları için faydalı bir arındırıcıdır.Kombinasyonun diğer önemli bileşeni olanprickly pear cactus (PPC) (Frenk İnciri) yardıyla diüretik etki sağlarken, hücre içi mineral dengesini korur ve sadece su atımı sağlanır.Prickly Pear Cactus (PPC) (Frenk İnciri) toksinlerin ve fazla suyun hücre dışına atılması sağlar.

Diğer diüretiklere kıyasla mineral kaybı yaratmayan doğal ödem gidericidir. Selülit tedavilerinde başarılı sonuçlara destek olur.Uva ursi ekstresi sayesinde doğal antiseptik özellikte olan bir kombinasyondur. Bu nedenle idrar yolları enfeksiyonlarınd koruyucu olarak kullanılması tavsiye edilir.

Buchu yaprakları ekstresi, böbrek taşı düşürme sürecinde idrar kanalının genişleyerek taşın dışarıya doğru atım harekitine yardım eder.

Kullanım Önerisi: Günde 2 kez 1 tablet. Yemeklerden sonra


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.