Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Linex Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 300 ml


Ürün kodu: #10461
Son kullanma tarihi:

Tüm Linex Ürünleri

SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN!

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Linex Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan 300 ml

Neden LINEX?

LINEX içeriğindeki bitkisel ekstralar, naturel aktif kompleks M9, vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri sayesinde saç dökülmesine karşı ve saçtaki auagen fazını uzamasına, zayıflamış saç folüklerin uyarılmasına, saç tellerinin kalınlaşmasına maksimum hacim kazanmasına ve kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur, Linex 7 yıllık bir araştırma sonucu geliştirilmiş doğal bir üründür.

Naturel Linex içerisindeki aktif bileşenler :
Natural Active Coplex M9, Wheat Germ Oil, Nettle, Tilia cordata flower extract, Soybean Oil, Honey Extract ve Olive Oil antioksidan etkisine sahip olduğundan yaşlanmanın gecikmesine ve kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Provitamin B5 hücre yenileyici özelliği sayesinde saçın kurumasını, cansızlaşmasını ve zayıflamasını engeller. Urtica Dioica ( Nettle) kan dolaşımını arttırır. Tilia cordata flower extract'ın anti-inflamatuar etkisi vardır. Soybean ( Glycine Soja) Oil 5-A Redütöz enzim bloke edici özelliği ihtiva eder.
 
Kullanım Şekli :
Özel olarak geliştirilmiş formüle sahip olan Linex Birkisel Şampuan, ıslak saça hafif masaj yaparak uygulanır. Kuru ve normal saçlar için 2 günde bir kullanılması önerilir. iyi bir sonuç almak için uygulamadan sonra Linex Bitkisel saç losyonu ile kullanılması önerilir. Bay ve bayanlar kullanabilir. SLES (Sodium laureth Sulphate) içermez.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.