Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lipo Magnet Efervesan 20 Tablet


Ürün kodu: #21076
Son kullanma tarihi:

Tüm Lipomagnet Ürünleri

Formülünde C vitamini, protein goji berry extratı bulunan Lipomagnet acıktırmadan kilo vermeye yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,79 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,00 TL 79,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Lipo Magnet Efervesan 20 Tablet

LipoMagnet, mide ve bağırsakta daha gıdalar emilirken yağve karbonhidratı tutarak emilmesini önler. Bu sayede kana karışmadığından vücudunuzda yağ birikimi yapmadığı gibi vücudunuzun ihtiyacı olduğu enerjiyi de vücudunuzdaki yağları parçalayarak alır.

İçeriğinde;

Yeşil çay Ülkemizde ‘ yıllardır bulunan Yeşil çay , Camellia sinensis yapraklarından elde edilebilen çaydır. Ülkemizde bir çok kişi tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. 

Goji Berry Ekstratı diğer adı ile Kurt Üzümü olarak ta bilinir. Anavatanı Çin ( Tibet) tir, Yıllardır kullanmaktadır.Sulu ve tatlı olduğu için çok tercih edilir, tadı yaban mersini ve kiraz aromsına gibidir , ülkemizde bu yüzdendedamak tadımıza uygundur. Çinde yemeklerde ve çay aroması olarakta kullanılır  

Çilek Aroması tadı ve kokusu güzel olması ile içimden rahatsızlık duyulmaması amacıyla, hoş bir tada sahip olarak sunulmuştur. 

Guarana  ‘ Sabunağacıgiller ‘ den küçük kırmızı meyvelerdir çok tatlı gözüken bu meyveler tropikal bir bitki türüdür  yağmur suyunu çok sevdikleri için Amazon bölgesinde sıklıkla bulunur , Brezilyada ‘ en çok tercih edilen sodalı guarana içeçek türlerindendir. 

Kullanımı: Lipomagnet kullanımı efervesan tablet olmasından dolayı çok kolaydır. Bir bardak yaklaşık 200-250 ml içerisine bir tane suda çabuk eriyen formülde olan efervesan tablet bırakılır. Bir bardak su içerisindeki kolay eriyen özellikli efervesan tabletin tamamı çözünene kadar gözlemleyin ve bekleyin. 

Tablet suda çözündükten sonra içilmesi tavsiye edilir. Sabah ve akşam bir günde iki kez aynı kullanım ile tüketilmesi önerilir. Kutuda yazmakta olan kullanım önerisine uygun olarak kullanınız. Ünisex olup bay ve bayan kullanımına uygun olarak formülize edilmiştir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.