Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Lipojen Dudak Dolgunlaştırıcı Bakım

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #8051
Son kullanma tarihi:

Tüm Lipojen Ürünleri

DOLGUN DUDAKLAR İÇİN ESTETİK CERAHİNİN YOLUNU TUTMAYIN

Bu ürünle birlikte 0,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
19,90 TL 19,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

LİPOJEN DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM

DOLGUN DUDAKLAR İÇİN ESTETİK CERAHİNİN YOLUNU TUTMAYIN

Açıklama :

Artık dudaklarınızı dolgunlaştırmanın tek yolu dolgu maddeleri ya da abartılı estetik operasyonlar değil. Eğer dudaklarınızı ince buluyorsanız LIPOJEN Dudak Dolgunlaştırıcı serisinden biri mutlaka size göre.

Fransa'da Sederma Laboratuarlarınca geliştirilen ve dudak dolgunlaştırıcı etkisi klinik testlere kanıtlanan doğal tripeptide Gly-His-Lys sayesinde dudak yapısında var olan kolajen dokuları artırarak dudaklarınıza hacim kazandıran LIPOJEN , Shea butter, Jojoba oil ve E- vitaminli zengin içeriğiyle de hasar görmüş , çatlamış dudak dokusunu nemlendirir, yumuşatır.

UV koruma faktörlü LIPOJEN cildin en hassas bölgelerinden olan dudak dokusunu güneşin yakıcı ve tahriş edici etkilerine karşı korumaya yardımı olur.

Tahriş edici etkenler taşımaz.İlaç değildir. Yan etkisi yoktur.  

Dudaklara hacim kazandıran PEPTIDE PAL GHK'nin etkisi klinik ortamda test edilmiştir.

*DOLGUNLAŞTIRIR.
*NEMLENDİRİR
*RENKLENDİRİR
*KORUR


Lipojen Nedir?    

Lipojen, içeriğindeki doğal tripeptide Gly-His-Lys ile dudak yapısında var olan kolajen dokuları artırarak dudaklarınıza hacim kazandırır,kontür çizgilerini belirginleştirir,dudak kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Formülündeki jojoba yağı,shea butter ve e vitamini ile hasar görmüş, çatlamış dudak dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur, yumuşaklık ve nemlilik kazandırır. 
 
NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonucu almak için her gece yatmadan önce ve gün içerisinde arzu edilen sıklıkta LIPOJEN Şeffaf tek başına yada rujun altına uygulanır.

Ayrıca dudaklarınıza hacim kazandırırken renklendirmek de isterseniz LIPOJEN Renkli serisinden dilediğiniz rengi gün içerisinde arzu edilen sıklıkta kullanabilirsiniz. İçeriğindeki ışıltılı özel pigmentler dudaklarınızı parlak ve çarpıcı renklerle buluşturur.
  
Günde minimum 3 kez kullanılması tavsiye edilir.

Tepki Alma Süresi 
Klinik testlerde düzenli olarak 30 gün süresince, günde 3 kez yapılan uygulamayla dudakların dolgunluğunda ortalama %40 artış tespit edilmiştir. Sonuç alma süresi kişiye göre değişir. Dudaklarınızın kazandığı dolgunluğu muhafaza etmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. 

BİLiMSEL ARAŞTIRMALAR

LIPOJEN'in içeriğindeki oligopeptide bileşimlerin kolajen sentezinde %350, GAG (Hyaluronic acid ) sentezide %146 artış sağladığı yapılan bilimsel çalışmalarla tespit edilmiştir. 
 
 

* Peptide PAL GHK içeren dudak parlatıcısının 30 gün süre ile günde 3 defa düzenli uygulanmasıyla elde edilen sonuçlar. 
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.