Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

M. Asam Bodylotion 250 ml


Ürün kodu: #8972
Son kullanma tarihi:

Tüm M.Asam Ürünleri

Yoğun vücut bakımı için zengin formülü ve cildi sıkılaştıran Ceramidlerden oluşan bir bakım kompleksini ihtiva eden nemlendirici bir losyon.

Bu ürünle birlikte 0,28 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
55,00 TL 27,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
M. Asam Bodylotion 250 ml /  M. Asam Vücut Losyonu

Yoğun vücut bakımı için zengin formülü ve cildi sıkılaştıran Ceramidlerden oluşan bir bakım kompleksini ihtiva eden nemlendirici bir losyondur. Düzenli kullanıldığında; cilt sıkılaşır, pürüzsüz ve yumuşak kalır. Klinik dermotolojik kriterlere uygun dört haftalık bir uygulama testinde, cildin elastikiyetini %40 oranında arttırdığı tespit edilmiştir.

•    Üzüm Çekirdeği Ekstresi (OPC–Oligomeric Proanthociyanidin)

•    Üzüm Çekirdeği Yağı

•    Aloe Vera

•    E Vitamini

•    B3 Vitamini

•    Panthenol

Uygulama: 
Her gün bütün vücuda sürülerek yumuşak bir şekilde masajla yedirilir. Dairesel hareketlerle vücudun üst kısmına ve göbeğe; aşağıdan yukarıya doğrusal hareketlerle kollara ve bacaklara sürülür.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.