Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mamsel Lanostill 20Ml


Ürün kodu: #20053
Son kullanma tarihi:

Tüm Mamsel Ürünleri

Lanostill Meme ucu kremi

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mamsel Lanostill 20Ml

Mamsel Lanostill Göğüs Ucu Kremi, hamilelik dönemi ve hamilelik dönemi sonrasında, annelerin vücutlarında meydana gelen çatlaklara karşın etkin tedavi edici ve düzenli kullanılması durumunda etkin bir çatlak oluşumu önleyici kremidir.

  • Özellikle emzirme döneminde yoğun şekilde tahriş olan yıpranan göğüs ucu bölgesinin tedavisinde etkilidir.
  • Cilt üzerinde oluşan yıpranmaları ve çatlakları iyileştirir, kuruyan ve gerilen cildin nemlenmesine yardımcı olur, cildi sakinleştirir.
  • Hamilelik döneminde düzenli bir şekilde kullanılması durumunda, emzirme döneminde annenin cildinin güçlenmesini sağlar ve çatlak oluşumunu azaltıcı etki gösterir.
  • Emzirme dönemindeki annelerin her emzirme sonrasında kullanması tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.