Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Marnys Cistomar Cranberry


Ürün kodu: #5933
Son kullanma tarihi:

Tüm Marnys Ürünleri

vaksiniyum, fruktooligosakkarit ve C vitamini içeren takviye edici sıvı gıda

Bu ürünle birlikte 0,66 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
65,90 TL 65,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

MARNYS CISTOMAR 10 ML x 20 FLAKON

Formülasyonu10 ml için
Yaban mersini (Cranberry)3000 mg
C vitamin30 mg
Fruktooligosakkaritler155 mg

Kullanım Şekli ve Dozu

Doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde; en az 30 gün boyunca, günde 1 ampul, herhangi bir öğün öncesinde, içilerek alınması tavsiye edilmektedir.

Cistomar ampul, Yaban mersini (Vaccinium macrocarpon) ektresi, fruktooligosakkaritler ve C vitamini içerir. Bu formulasyonda, Yaban mersininin Escherichia coli (E.coli) üzerine olan bakteriyostatik etkisi, C vitamininin bağışıklık sistemini güçlendirici özelliğiyle birleştirilmiş, böylece uriner enfeksiyonlarin belirtilerinin ortadan kaldirılmasına yardımcı olan tamamıyla doğal bir besin takviyesi elde edilmistir, idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisine destek sağlayan içilebilir ampul formudur. Antiadezif bakteriyel aksiyon sağlayarak, antibiyotiğe olan gereksinimi azaltır. Hiçbir kimyasal madde veya katkı maddesi içermemektedir.

YAN ETKİLERİ

Hiçbir yan etki gözlenmemiştir. Bununla birlikte tavsiye edilen dozun aşılmaması önerilir.

  • Ürün Miktarı: 10ml x 20 flakon
  • Ürün Formu: likit
  • Ürün İçeriği: Yaban mersini (Cranberry) 3000 mg C vitamin 30 mg Fruktooligosakkaritler 155 mg
  • Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.