Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mavala Dudak Koruyucu / Lip Balm


Ürün kodu: #7422
Son kullanma tarihi:

Tüm Mavala Ürünleri

Mavala Lip Balm dudakları korur ve bakımını yapar

Bu ürünle birlikte 0,24 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
29,75 TL 23,80 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

MAVALA DUDAK KORUYUCU / LIP BALM

Açıklama :

Dudaklarda sebum bezleri bulunmaz. Bu nedenle nemsizlik, hava kirliliği, soğuk, güneş ve çok kuru ortamlar gibi dış etkilere karşı pek savunmasızdırlar. Bu zayıflık zamanla gevşemelere, çizgi ve çatlakların oluşmasına, acıya, dudak çizgisinin belirsizleşmesine ve rujun bulaşmasına sebep olur.
Mavala Lip Balm dudakları korur ve bakımını yapar. Hasar görmüş dudakları onarmak ve rahatlatmak üzere geliştirilmiştir. Onları ipeksi yapısı ve hafif vanilya kokusu ile sarmalar., korur ve onarır.

Aktif içerikler:

    * Botanik kompleks (petterson’s curse, heart tohumu, ayçiçek yağı) bir kalkan oluşturur ve yatıştırır,
    * Aloe vera korur ve hücre yenilenmesine yardımcı olur, nemlendirir, yumuşatır,
    * Kayısı, vitaminler ve mineral tuzca zengindir, serbest radikalleri giderir,
    * Karite yağı besleyici ve yumuşatıcı etkilere sahiptir,
    * Filtreler fotosensivite ve erken foto-yaşlanmanın engellenmesine yardımcı olur

Kullanımı: Korumak, önlemek veya bakım yapmak için günlük olarak, gerek hissettiğiniz sıklıkta kullanınız. Mavala Lip Balm, kuru ve çatlamış dudaklar için gerçek bir onarıcı olduğu gibi dudaklarının esnekliğini, yumuşaklığını ve gençliğini korumak isteyen herkes için ideal !

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.