Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mavala Lekelere Karşı El Kremi


Ürün kodu: #7428
Son kullanma tarihi:

Tüm Mavala Ürünleri

Birkaç hafta içerisinde lekelerin boyut ve yoğunluk görünümü azalır

Bu ürünle birlikte 1,29 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
129,00 TL 129,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

MAVALA LEKELERE KARŞI EL KREMİ / ANTI-BLEMISH CREAM FOR HANDS

Açıklama :

Pigment kaynaklı lekeler, yaşlanmakta olan ciltlerde en sık rastlanan doğal değişimlerdir. Lekelere Karşı El Kremi, cildin doğal pigmantasyonunu dengelemeye yardımcı olan bitkisel bir kompleks (çilek begonyası, üzüm çekirdeği, karadut kökü gibi) içermektedir. Ayrıca melanin ile yüklenmiş ölü deri hücrelerini alfa hidroksi asit ve badem proteinleriyle yumuşakça arındırarak, UV ışınlarının neden olduğu melanin pigmantasyonundan korur.
Yatıştırıcı ve serbest radikalleri giderici aslanayağı (adelweiss) ekstresi içerir.
Birkaç hafta içerisinde lekelerin boyut ve yoğunluk görünümü azalır. Sert, yıpratıcı kimyasallar içermez.

Kullanımı: Günde bir kez, az miktarda kremi elinizin dış kısmına uygulayınız. İlk görünür etkiler bir aydan sonra alınabilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.