Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mavala Lightening Nail Scrub Mask Besleyici Tırnak Krem


Ürün kodu: #7421
Son kullanma tarihi:

Tüm Mavala Ürünleri

Soluk tırnak ve tırnak etleri mi?

Bu ürünle birlikte 0,77 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
96,00 TL 76,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mavala Lightening Nail Scrub Mask Besleyici Tırnak Krem

Soluk tırnak ve tırnak etleri mi?

İçeriğindeki mikroskobik deniz yosunu kabuklarının doğal ve yumuşak arındırıcı etkisi sayesinde tırnak ve çevresindeki her türlü kirliliği arındırıyor, tırnak plağını pürüzsüzleştiriyor, esnekliğini sağlıyor, tırnak etlerini yumuşatıyor ve ölü derinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Limon özü, tırnaklara bakım yapıyor ve tırnak lekelerini hafif bir şekilde açıyor.
Vitamin B5 tırnak matrisini besliyor ve tırnak yapısını kuvvetlendiriyor.

İçeriğindeki tatlı badem yağı, buğday tohumu özü, shea yağı ve aloe vera sayesinde tırnaklar yeniden esneklik kazanıyor, tırnak etleri yumuşuyor.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.