Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mavala Renkli Dudak Parlatıcı / Lip Gloss


Ürün kodu: #7424
Son kullanma tarihi:

Tüm Mavala Ürünleri

Ultra-parlaklık verir

Bu ürünle birlikte 0,31 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
38,49 TL 30,79 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

MAVALA RENKLİ DUDAK PARLATICI / LIP GLOSS

Açıklama :


İçeriğindeki üzüm tohumu yağının içerdiği polifenoller (anti-oksidan özelliği var.) ve E vitamini (anti-oksidan özelliği var.) bakımından zengin moleküller sayesinde % 80 oranında cildin erken yaşlanmasına sebep olan serbest radikaller ile mücadele ederek dudakların doğal korunma mekanizmasına destek olur.

İçeriğindeki Üzüm tohumu yağı özünü tamamlayan yumuşatıcı özellikteki esterlerle birlikte yumuşatıcı, yenileyici ve besleyici özellikleri bünyesinde barındırır.

*Koruyucu özelliktedir.
*Ultra-parlaklık verir.
*Yapışkanlık hissi bırakmaz.
*Hoş kokuludur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.