Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mavala Tırnak Eti Bakım Seti


Ürün kodu: #20658
Son kullanma tarihi:

Tüm Mavala Ürünleri

Tırnak eti çıkarıcı + Tırnak eti yağı + Nemlendirici oje kurutucu

Bu ürünle birlikte 0,74 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,00 TL 74,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mavala Tırnak Eti Bakım Seti

Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı 5ml

Tırnak etlerini yumuşatır ve fazla uzamış tırnak etlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Çabucak ve kolayca uygulanan Tırnak Eti Çıkarıcı tırnağa yapışmış olan tırnak etlerinin kurtularak geriye itilebilmesini ve giderilebilmesini sağlar.

Kullanım Şekli: 

 Tırnak etlerine bolca Tırnak Eti Kremi sürülür, nüfuz etmesi için eller bir süre ılık su içerisinde bekletilir, sıkı dairesel hareketlerle masaj yapılır.

Tırnak etlerine Tırnak Eti Çıkarıcı sürülür. Sonra, ucuna pamuk sarılmış tahta manikür çubuğu ile tırnak etleri geri itilir.

Mavala Tırnak Eti Yağı 5mlGünlük olarak tırnak etlerine uygulandığında tırnak etlerinizi yumuşatır, güzelleştirir ve manikürün ömrünü uzatır. 

Özellikle yağ kullanmaktan hoşlananlar için ideal bir üründür.

Tırnak etlerine sürülüp dairesel masaj yapılır. 

Başlangıçta her gün, sonra daha aralıklı uygulanır 

Mavala Nemlendirici Oje Kurutucu 5ml

Nemlendiricili Oje Kurutucusu, Sürüldükten Sadece Saniyeler Sonra Kuruyabiliyor

Özel Olarak Kuru Ciltler İçin Adapte Edilen Bu Mühürleyici Formül, İçeriğindeki Pamuk Yağı Ve Antioksidan E Vitamini Sayesinde Tırnak Etlerinizi de Besliyor,

Nemlendiriyor Ve Yumuşatıyor%100 Orijinaldir

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.