Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Maxim Anti-Perspirant Roll-on 29.6 ml

4 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #7486
Son kullanma tarihi: 11.2017

Tüm Maxim Ürünleri

Terlemeye MAXIM'um Çözüm...

Bu ürünle birlikte 0,50 kozmipara hediye!
  % 44 İNDİRİMLİ 
89,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

MAXİM Anti - Perspirant - Ter Önleyici ve Kokularına Karşı Roll - On Deodorant

  
  
  

Maxim Ter Önleyici Rollon

Maxim Hakkında Herşey...

Maximi sadece koltuk altınızda değil, yüzünüz, eliniz, ayaklarınız, sırt ve göğüs bölgenizde de güvenle kullanabilirsiniz.
 
Gece yatmadan önce kullanın ve ertesi gün kendinizdeki değişimi gözleyin.
 
Hamile bayanların ve kalp hastası olanların doktor kontrolünde kullanmaları gerekmektedir.

Maxim  terlemeyi nasıl durdurur?

Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?


Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır.

Maxim’ i diğer deodorantlardan ayıran özelliği nedir?

Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.

Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?

Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kaşıntı hissine sebep olabilir. Bu durumda Maxim’ e kısa bir süre ara vermek yeterlidir.

Maxim’ i hangi sıklıkla kullanabilirim?

Başlangıç olarak, her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Terleme devam ettiği sürece maxim kullanımına devam edilmesi gerekecektir.

Alacağım 1 kutu Maxim’ i yaklaşık ne kadar süre kullanabilirim?

Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz. Özellikle koltuk altı olmak üzere ,aşırı terleyen bölgelerde kullanılır. Amerika dan ithal bir üründür.

Maxim Ter Önleyici Rollon

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.