Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Md Formulations Moisture Defense Antioxidant Moisturizer SPF 20


Ürün kodu: #6719
Son kullanma tarihi:

Tüm Md Formulations Ürünleri

Güneşin zararlı ışınları ve yaşlılık izleri ile savaşmada ikisi bir arada çok etkili bir nemlendirici.

Bu ürünle birlikte 1,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
154,99 TL 154,99 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

MOISTURE DEFENCE ANTIOXIDANT MOISTURIZER SPF 20 (50 ML)
 
İKİSİ BİR ARADA…NEMLENDİRME & KORUMA

 
Güneşin zararlı ışınları ve yaşlılık izleri ile savaşmada ikisi bir arada çok etkili bir nemlendirici.

Cilt için en gerekli temel bakım nemlendirme ile güçlü antioksidanlar, yatıştırıcı bitki özleri ve ileriye dönük cilt yaşlanması ve hasarını önleyici geniş spektrumlu koruma sağlayan SPF 20’nin eşsiz kombinasyonu.

Hafif ve kolay emilen yapısı ile yağlı ve karma ciltler için çok uygun olup özellikle geleneksel güneş koruyucuların ağırlık hissi olmadan hem nemlendirme hem de koruma isteyenler için ideal bir üründür.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

1- Dengeli nemlendirme özelliği, squalane bitkisi, cildi besleyen Panthenol (B5 Vitamini), bir amino asit olan Proline ve Sodyum PCA içeriklerinden gelmektedir.

2-Yaşlılığa karşı koruma etkisi ile sinerjik bir şekilde etki eden, UV ışınları, hava kirliliği, stres ve çevresel faktörlerden kaynaklanan serbest radikal hasarına karşı koruyan dört güçlü antioksidan ile sağlanır. Antioksidan kombinasyonu E vitamini, C Vitamininin yağda çözünebilen güçlü formu (Tetrahexyldecyl Ascorbate) Superoxide Dismutase ve Yeşil Çaydan oluşmaktadır. Tüm bu içerikler sinerjik bir biçimde “dönüşümlü” olarak etki ederek her bir antioksidanın etkisini arttırır ve hem suda hem de yağda çözünebilir olması özelliği ile de güçlü penetrasyon sağlar.

3- İçeriğindeki mineral çinko oksitin yepyeni beyazlatmayan nazik formu sayesinde UVA ve UVB ışınlarını yansıtarak geniş spekturumlu günlük koruma sağlar. Aynı zamanda ürün etkinliği denenmiş ve kanıtlanmış UVB korunma sağlayan Octinoxote ile de güçlendirilmiştir.

4- Aloe, Allantoin, Bisabolol ve Papatya gibi yatıştırıcı bitki özleri cildi çevresel etkenlerden kaynaklanan iritasyona karşı da korur.

5- Hafif, yağsız ve şeffaf formülü sayesinde kullanımı keyifli bir ürün olmakla birlikte güçlü bir nemlendirme sağlar ve cildi korur.

6- Özellikle nemlendirme ve güneş korumayı bir arada tercih eden kişiler için ideald

7- Her cilt tipi için uygun olup özellikle hafif nemlendiricileri tercih eden ciltler için rahatlıkla kullanılabilir.

8- Dermatolojik olarak test edilmiştir, yağsız ve kokusuzdur.

9- ph 6,5- 7,5 yani ortalama 7’dir. Küçük bir bilgi, saf suyun ph’ı da 7’dir.

KULLANIMI
Gündüz temiz cilde, tek başına veya uygun düzenleyici ürünün üzerine zar büyüklüğünde bir miktar yüze ve boyun bölgesine uygulayın.
 
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.