Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Md Formulations Total Daily Protector SPF 30


Ürün kodu: #6715
Son kullanma tarihi:

Tüm Md Formulations Ürünleri

Erken cilt yaşlanmasına neden olan çevresel faktörlere karşı günlük olarak kulanılmalıdır.

Bu ürünle birlikte 0,72 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
71,99 TL 71,99 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
MD FORMULATIONS TOTAL DAILY PROTECTOR SPF 30

Açıklama :

Erken cilt yaşlanmasına neden olan çevresel faktörlere karşı günlük olarak kulanılmalıdır.

Yüze, boyuna, ellere ve dekolteye uygulanır. UVA/UVB ye karşı geniş spektrumlu koruma sağlamak için mikronize çinko oksit, cildi yumuşatmak ve antioksidanlara karşı korumak için E Vitamini, cildi yatıştırmak ve sakinleştirmek için Allantoin içerir.

Kullanımı:
Güneşe çıkmadan 20 dakika önce günlük olarak yüz, boyun, dekolte ve el üstlerine sürünüz. Aşırı terleme ve su ile temas sonrasından yeniden uygulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.