Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Medobalm Creme


Ürün kodu: #6198
Son kullanma tarihi:

Tüm Matilek Ürünleri

Çarpıcı bakışlar ve daima genç gözler

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,50 TL 29,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
MEDOBALM CREME

Çarpıcı bakışlar ve daima genç gözler

Açıklama :

Ciltteki ilk kırışıklıklar önce göz çevresinden başladığı için, göz çevresi bakımı özellikle çok önemlidir. Göz çevresindeki deri özellikle hassastır ve göz kırptığımız için sürekli hareket halindedir. Yüz derisinin geri kalan kısmından 3 kat daha ince ve daha az yağ bezlerine sahiptir. Bu nedenle göz kapaklarıyla derisi daha çabuk kurur ve kuruluk nedeni ile de kırışıklıklar meydana gelir. Bağ dokusunun zayıflamasıyla alt göz kapağında torbalanmalar ve sarkmalar oluşur. Bu olgunun boyutları genetik faktörlere dayalı olduğu gibi aynı zamanda bazı içsel hastalıkların bir sonucu da olabilir. Güneşlenme, stres ve alkol kullanımı gibi bazı dış faktörler de gözkapakları derilerinin kalitesinin bozulmasına sebep olabilir.

Medobalm
formülündeki Huş Yaprağı, Fındık Yağı, At Kılı gibi bitki özleriyle bakım amaçlı geliştirilmiştir ve ciltteki bu istenmeyen yaşlanma olgusunu önler.

30'lu yaşlarda cildin doğal fonksiyonları yavaşlar. Bağ dokuları gerginliğini ve elastikiyetini kaybeder. Bu durum gözaltlarının torbalanmasına ve kırışmasına sebep olur. Aynı zamanda bağ dokuları doku sıvısını tutma eğilimde olduğundan kapaklar şişer ve torbalanmalar oluşur.

Sonuç olarak Medobalm;

Gözaltı torbalarını azaltır.
Göz çevresini sıkılaştırır.
Göz çevresi cildini serinletir.
Nem ve lipid oranını dengeler.

MEDOBALM UYGULAMA:
Medobalm, gece ve gündüz birer kere ince bir şekilde göz çevresine uygulanmalıdır. Parmak uçlarınıza 1-2 damla Medobalm'ı sıkıp, kremi nazikçe üst ve alt göz kapaklarınıza yayınız. Krem gözün içine gelmemelidir. Bu nedenle, kremi kirpiklerinizin birkaç milimetre yakınına sürmekten kaçınınız. Eğer hafif bir yanma veya kızarıklık meydana gelirse, uygulamanın durdurulmasını öneririz. Kremin kurumaması için her kullanımdan hemen sonra tüpün ağzı sıkıca kapanmalıdır. Kullanım süresi boyunca kremin kusursuz kalitesinden emin olabilmek için, 25C'nin altında muhafaza edilmelidir.

ÜRÜNÜN İÇERİĞİ :
Water, Macademia Nut Oil, Glycerin, Betulae-pend.-Extract, Equiseti-arv.-Extract, Aloe Vera, PEG-hydrogenatedCastor Oil, Sodium Carbomer, 2-Bromo-2-Nitro-propane-1.3-Diol, Fragrance
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.