Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Medobiocomplex-E 60 Kapsül Erkek (Biotin Şampuan HEDİYE)


Ürün kodu: #11401
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermoskin Ürünleri

ERKEKLERE ÖZEL BİOTİN ŞAMPUAN HEDİYE

Bu ürünle birlikte 0,93 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
93,00 TL 93,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Medobiocomplex-E 60 Kapsül (Erkekler için)

Tüm saç dökülme tiplerine (hormonal dökülme dahil) uygun olarak formüle edilmiştir. Saç folikülünü uyarmaya, DHT oluşumunu engellemeye, saçın beslenmesini arttırarak ömrünün uzamasına, saç kalitesinin artmasına ve saç kaybını belirgin bir şekilde önlemeye yardımcı olur

Kullanım Şekli ve Süresi: 

 •Günde 2 kapsül alınması tavsiye edilir.

•Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır.

•Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız.

-Biotin; saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırır.  Saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.

-B1 (Thiamin HCI); saç folikülünü besler. Sinir hücrelerini güçlendirir.

-B5 (Calcium D-Pantothenate); saçın uzamasına yardımcı olur. Nemini ve parlaklığını arttırır.

-B6 (Pyridoxin HCI); Çinkonun anti-androjen etkisini arttırır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

-Folic Acid; saç köklerinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. L-Cystine ve L-Methionine; saçın temel maddesi olan keratini oluşturan proteinlerdir.

-Zinc Oxide; saç folikülünün gelişimini destekleyen, antioksidan ve anti-androjen bir mineraldir.

Saw Palmetto (%45 yağ asiti içerir) ve Pumpkin Seed Extract; saç köklerindeki 5 alfa-redüktaz enzimlerinin salgılanmasını baskılayarak, kılcal damarlardan saç köküne gelen testosteron hormonlarının dehydrotestosteron hormonuna dönüşmesini engeller. Saçın dökülmesine neden olan hormonol etkiden kurtulmasını sağlar.

Horse Tail Extract; yüksek miktarda amino asit, sülfür,  selenyum ve bitkisel silica içerir. Saçlı derinin bağ dokusunu güçlendirmeye, kan dolaşımını hızlandırmaya ve saç folikülünü canlandırmaya yardımcı olur. Saç telinin yapısını oluşturan keratin oluşumunda önemli rol oynar. Horse Tail Extract bu bileşiminden dolayı saç dökülmelerine karşı önemli bir besleyici maddedir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.