Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Medobiocomplex-K 60 Kapsül Bayan (Biotin Şampuan HEDİYE)

2 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #11402
Son kullanma tarihi:

Tüm Dermoskin Ürünleri

BAYANLARA ÖZEL BİOTİN ŞAMPUAN HEDİYE

Bu ürünle birlikte 0,93 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
93,00 TL 93,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Medobiocomplex-K 60 Kapsül ( Bayanlar için )

Telogen Effluvium gibi saç kaybına neden olan durumlar için formüle edilmiştir. Saçın beslenmesini arttırarak ömrünün uzamasına, saç kalitesinin artmasına ve saç kaybını belirgin bir şekilde önlemeye yardımcı olur.

(Telogen Effluvium ve saç dökülmesinin en bilinen nedenleri arasında olup nedenleri; enfeksiyonlar, doğum, ateşli hastalıklar, cerrahi müdahaleleri, tiroid hastalıkları, stres, protein ve kaloriden fakir beslenme, mevsim değişiklikleri, demir, çinko, biotin eksikliği ve ilaç kullanımlarıdır.)

Kullanım Şekli ve Süresi:

 •Günde 2 kapsül alınması tavsiye edilir.

•Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır.

•Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.