Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

MelaClear Depigmentasyon Leke Serumu 15 ml


Ürün kodu: #12407
Son kullanma tarihi:

Tüm MelaClear Ürünleri

Aşırı pigmentleşme problemleri ile ilgili kahverengi lekelerin açılmasında yardımcıdır.

Bu ürünle birlikte 0,92 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
92,00 TL 92,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
MELACLEAR Depigmentasyon Leke Serumu 15 ml

Melaclear güneşe maruz kalma, ışığa hassasiyet, hamilelik  gibi nedenlerle ortaya çıkan aşırı pigmentleşme problemleri ile ilgili kahverengi lekelerin açılmasında yardımcıdır.

İçindekiler ; L-Askorbik Asit ,Gliserin ,Alkol ,Fitik Asit, Etoksidiglikol ,Çay Sinensis Ekstresi ,Vitis Vinifera Ekstresi ,Su

Melaclear bileşiminde yer alan Vitamin C nin antioksidan gücü ışık kaynaklı cilt hasarları sonucu oluşan kahverengi lekelerin renginin açılmasında yardımcıdır.Bunun yanısıra bileişiminde yer alan Fitik Asit epidermal hücreleri temizleyerek ,depigmentasyon maddelerinin cilde nüfuzunu sağlar.Vitamin C ile sinerji içinde kahverengi leke oluşum sürecinin yavaşlamasında optimum sonuç verir.Kojik asit ve hidrokinon içermez.

Aynı zamanda cildin doğal parlaklığının geri kazanılmasında da yardımcı olur.

Kullanımı ; Melaclear temiz ve kuru cilde günde iki kere lekeli bölgeler üzerinde uygulanmalıdır.Beraberinde yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi kullanılmalıdır.

Üretim Yeri ; Belçika
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.