Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

MiNACOS Premium Professional Kapalı Kalan Saçlara Bakım Şampuanı 400 ml


Ürün kodu: #18888
Son kullanma tarihi:

Tüm Minacos Ürünleri

Gün boyu kapalı olan saçlar için. Besleyici bakım şampuanı.

Bu ürünle birlikte 0,19 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,90 TL 18,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
MiNACOS Premium Professional Kapalı Kalan Saçlara Bakım Şampuanı 400 ml

BESLEYİCİ BAKIM ŞAMPUANI
Gün Boyu Kapalı Kalan Saçlara

Tesettürlü saçlar başta olmak üzere, gün boyu mesleki kıyafetler (bone, şapka, baret, kasket vb.) gibi çeşitli nedenlerle kapalı kalan saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Gün boyu nefessiz kalan saçlara ihtiyacı olan besleyici bakımı sağlar. Doğanın mucizevi bitkilerinden gelen etkisi ile saçları canlandırır ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Dökülmelere karşı saçları güçlendirirken aynı zamanda saç derisinde havasız kalma nedenli kaşıntı hissini de azaltmaya yardımcı olur. Saç ve saçlı deriyi derinlemesine arındırıp kepek oluşumunu önlemede etkilidir. Kapalı kalmaya bağlı saçlardaki ağırlaşmış hissini ferahlatıcı etkisi ile hafifletirken, düzenli kullanıma bağlı olarak farkedilir dolgunluk ve sağlıklı görünüm kazandırır. Alkol, boyar madde, paraben ve alerjen içermez.

Kullanım Şekli:
Saçlarınızı iyice ıslattıktan sonra Minacos Şampuanı yeterli miktarda uygulayınız. Derinlemesine etki için saçlı deri ve saçlarınıza 3-4 dk masaj yaparak iyice köpürmesini ve saça nüfuz etmesini sağlayıp bol su ile durulayınız. Gerekirse işlemi tekrar edebilirsiniz. Hergün kullanımınız için uygundur.

Alkolsüzdür. Paraben ve Alerjen içermez.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.