Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Okyanosea Sprey 100 ml


Ürün kodu: #18116
Son kullanma tarihi:

Tüm Mitamin Ürünleri

Doğal Okyanus Suyu Spreyi

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Mitamin Okyanosea 100 ml

Make font size smaller Make font size default Make font size larger

Mitamin Okyanosea Doğal Okyanus Suyu
 
Son yıllarda doğal ilaçlara yönelim “okyanus suyu” olarak bilinen saf deniz suyunun kullanımını arttırdı.

Mitamin Okyanosea ameliyat sonrası burun içinde oluşan enfeksiyonların tedavisinden, çeşitli nedenlerle nefes alıp verme güçlüğü çeken bebeklere kadar çok sayıda kullanım alanına sahiptir. Sadece bebekler için değil, yetişkinler için de kullanılabilir.

Mitamin Okyanosea Doğal okyanus suyu ;
- Burun içindeki mukozayı çözerek bebeğin nefes almasını kolaylaştırır
- Sinüzit rahatsızlığında rahatlatıcı etkiye sahiptir.
- Havada bulunan sigara dumanı ve atmosfer kirliliği gibi unsurların veya alerjenlerin etkisinden kaynaklanan özellikle bebeklerde ve çocuklarda nefes alıp verme güçlüğünde kullanılabilir.
- Bebeklerde ve çalışma şartları gereği, havayla birlikte bazı zararlı maddeleri soluyan kişilerde ortaya çıkabilecek nefes yolu tıkanmalarına karşı kullanılabilir.
- Antiseptik özellik taşımaktadır.
 
Belli aralıklarla burun deliklerine sıkılacak okyanus suyu spreyi, içeriğindeki mineral tuzları ve çeşitli element çözeltileri sayesinde tahriş olan mukozanın iyileşmesine yardım eder.

Kullanım Şekli ve Dozu ;

Steril izotonik deniz suyu çözeltisi düşük sodyum içeriği ve hafif alkali pHsı ile burun mukozasının temizliği için kullanılır. Ayrıca mukozayı nemli tutar ve burun deliklerini açar.
Kişisel ihtiyaca göre genellikle günde birkaç kezkullanılabilir.
Öngörülenden fazla kullanılması halinde herhangi bir tehlike arz etmez. Bilinen biryan etkisi mevcut değildir.

İtici gaz içermez.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.