Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Moos Gliserinli & Papatya Özlü Antibakteriyel Likid 200 ml


Ürün kodu: #14461
Son kullanma tarihi:

Tüm Moos Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,00 TL 34,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Moos Gliserinli & Papatya Özlü Antibakteriyel Likid 200 ml
 
Formülünde "Optim Gliserin" içermekte olup hiçbir hayvansal yağ veya hayvanlardan elde edilen katkı içermeyen, yüksek kalite gliserin çeşidinin kullanıldığı eşsiz bir üründür. Ekstra yumuşak ve mükemmel temizleme sağlayan formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir. Normal deriyi yumuşatır, cilt yüzeyindeki nem kaybını önler. Deterjandan veya soğuk havalardan dolayı tahriş olmuş cildi korur, meydana gelen el, yüz ve cilt çatlaklarına karşı cildi nemli tutarak yumuşatıp korurken aynı zamanda glikosan sayesinde mikropları öldürür. Deriyi kurutmaz. Hassas, alerjik ciltlerdeki makyaj temizliğinde kullanıma çok uygundur. Sedef hastalığında oluşan aşırı kurumalarda cildi nemlendirir, tedaviye yardımcı olur.
 
Diğer taraftan ürünümüzün içeriğinde sağlık bitkisi olarak geniş bir kullanım alanı olan doğal alman papatyası (German Chamomile) vardır. Alman papatyasının stafilokok bakterisi ve candida üzerinde antibakteriyel ve anti-fungal özellik gösterir. Alman papatyası içeriğindeki alpha-bisabolol sayesinde analjeziktir, kızarıklık ve deri tahrişlerine iyi gelir.
 
Ayrıca papatya yumuşatıcı, gözenekleri açıcı, iyileştirici özelliklere sahiptir. Bebeklerin hassas ciltlerinde oluşan pişiklerin önlenmesinde, pruritusta ve allerjik ciltlerin tedavisinde yardımcı olur. pH değerinin 5.5 olması sayesinde de cildin zararlı bakteri ve mantarlara karşı doğal koruyucu asit mantosunu devam ettirir ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.