Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Moos Isırgan Otlu Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #14460
Son kullanma tarihi:

Tüm Moos Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,32 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
32,00 TL 32,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Moos Isırgan Otlu Şampuan 200 ml
 
Formülündeki ithal ısırgan otu özü, at kestanesi özü ve vitamin kompleksi (A, B2, B3, B5, B8, B9, C, E, F, H, K, p-aminobenzoik asit) sayesinde saça derinlemesine etki edip saçı korur, besler, kuvvetlendirir ve saçları parlatır. Saçların yenilenmesini, canlanmasını ve uzamasını sağlar. Saç derisindeki ölü hücrelerin canlanıp çoğalmasına yardımcı olur. Isırgan otu birçok faydasının yanında saç dökülmesinde de etkilidir ve yağlı, ince, yıpranmış, zarar görmüş, kırılan saçlarda saç gelişimini hızlandırıcı ve canlandırıcı olarak tavsiye edilir. Saçlara yoğunluk ve parlaklık kazandırmakta, kepeklenmenin sona erdirilmesinde kullanılmaktadır.
 
Ayrıca ısırgan otu aknede, ekzamada, mantarda, sedef hastalığında, uçuk rahatsızlığında ve iltihaplı yaraların tedavisinde de özellikle antiseptik olarak tedaviye yardımcı olduğundan bu gibi deri rahatsızlıklarından yakınan kişilerin ürünüdür.Şampuan içeriğindeki diğer etken madde olan "soluvit richter" vitamin kompleksi ile beraber at kestanesi özü içerir. Soluvit richter içeriğindeki aktif ajan yağda ve suda çözünebilen vitaminleri birarada tutmaya ve birlikte bulunmasını sağlamaktadır.At kestanesi özü ise bu vitamin karışımına bitkisel bir içerik katmaktadır. At kestanesi özü, ince damarlardaki kan dolaşımını düzenlemekte etkilidir 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.