Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Moos Papatya Özlü Güklük Kullanım Şampuanı 200 ML


Ürün kodu: #19975
Son kullanma tarihi:

Tüm Moos Ürünleri

pH değerinin 5.5 olması doğal, güzel ve ışıltılı saçlar için saç derisini destekler.

Bu ürünle birlikte 0,19 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,50 TL 18,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Moos Papatya Özlü Güklük Kullanım Şampuanı 200 ML

İçeriğinde yüksek oranda sağlık bitkisi olarak geniş bir kullanım alanı olan doğal alman papatyası özü (German Chamomile) vardır. Alman papatyası, çeşitli nedenler ve çevresel etkilerden dolayı zarar görmüş saçlar için en uygun çözümü sunar. Alman papatyası, çeşitli nedenler ve çevresel etkilerden dolayı zarar görmüş saçlar için en uygun karşıda etkilidir. Her tip saç için kullanılabilir ve yumuşaklık kazandırır. Açık renk, ince telli ve boyalı saçlarda kullanım içinde ideal olup sarışın bayanlarda sarı saç renginin korunması amacıyla kullanılabilir ve saçlara parlaklık verir. Özel formülü sayesinde yıkamadan sonra saçların kolayca taranmasını sağlar. Ayrıca Alman Papatyası stafilokok bakterisi candida üzerinde antibakteriyel ve anti-fungal özellik gösterir. İçeriğindeki alpha-bisabolol sayesinde analjeziktir, kızarıklık ve tahrişlerinde kullanıldığı bildirilmektedir. Gözenekleri açıcı, özelliği olduğu belirtilmektedir. Kaşıntı veren rahatsızlıklarda ve alerjik ciltlerde tavsiye edilebilir. Diğer taraftan hiçbir hayvansal yağ veya hayvanlardan elde edilen katkı içermeyen yüksek kalitede Optim Gliserin çeşidinin kullanıldığı eşsiz bir üründür.Ekstra yumuşak ve mükemmel temizleme sağlar. Normal deriyi yumuşatır, saç derisi yüzeyindeki nem kaybını önler.

Kullanım Şekli

Islak saça uygulayınız. Saç diplerine hafifçe masaj yaparak köpürtünüz ve durulamadan önce 2-3 dakika kadar bekletiniz. Daha sonra saçınızı ılık ve bol su ile durulayınız. Gerekirse tekrarlayınız. Gözlerle temastan kaçınınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.