Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mr.Tumee Echinacea C Plus


Ürün kodu: #3875
Son kullanma tarihi:

Tüm Mr. Tumee Ürünleri

Ekinezya C Vitamini Ve Çinko

Bu ürünle birlikte 0,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
42,90 TL 42,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mr. Tumee Ekinezya + C Vitamini ve Çinko 60 Tablet

İçindekiler:

  • Kalori 7,5
  • Sodyum 2,5 mg
  • Toplam Karbonhidrat 2 g
  • Şeker 1,5 g
  • C Vitamini (Askorbik Asit olarak) 15 mg
  • Çinko (Zn) 2,5 mg
  • Ekinezya (Echinecia Purpurrea) 100 mg
Ekinezya, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara karşı vücudun direnç kazanmasına yardımcı olur.
Soğuk algınlığı belirtileri fark edilince Ekinezya kullanımına hemen başlanması, geçirilecek enfeksiyon şiddetini azaltır yardımcı olur.
Özellikle akyuvarları harekete geçirerek, bağışıklık sistemini güçlendirir, antiviral etki de sağlar.

Kullanım Alanları : Vücudun enfeksiyonlara karşı direncinin düştüğü zamanlarda, immün sistemin desteklenmesi gereken durumlarda, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonların normalden daha hızlı atlatılmasının istenildiği dönemlerde, tavsiye edilir.

Kullanım Şekli: Beslenme desteği olarak; Çocuklar için; günde iki defa ergenlik dönemindeki kişiler ve yetişkinler için, günde 4 defa çiğnenerek tüketilmesi tavsiye olunmaktadır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.