Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Anti Age Kırışık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem (Perfect Lift) 50 ml


Ürün kodu: #18183
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Anti Age Perfect Lift regenerative skin-lifting cream

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,50 TL 79,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Anti Age Kırışık Giderici ve Cilt Yenileyici Krem (Perfect Lift) 50 ml

Doğal olarak yetersiz beslenen ve böylece yaşlanmaya karşı daha hassas hale gelen gözler, dudaklar etrafındaki ve boyun kısımlarındaki hassas ve ince cildi rahatlatmak ve yumuşatmak için özel olarak tasarlanmış, yaşlanmayı geciktirici mükemmel cilt kremidir. Doğal olarak oluşan etken maddelerin özenle bir araya getirilmiş bileşiği, cildin esnekliğini ve tazeliğini geri getirir, ince kırışıklıkları ve yorgunluk belirtilerini azaltarak yaşlanan cildi tedavi eder. Kremin kullanılması sonucunda görsel olarak daha iyi görünümlü bir cilde kavuşursunuz. İçeriğindeki maddeler: E Vitamini, Provitamin B5, Kollajen, Elastin ve Buğday Tohumu Yağı içerir.

Kullanım Şekli:

Kremi sabah ve akşam uygulayın ve özellikle yaşla gelen kırışıklıklara odaklanarak gerekli yüzeyleri yavaşça ovun. Kremi kullanırken cildi germeyin. Kırışıklık önleyici kremin haftada bir kez tüm yüze uygulanmasını öneriyoruz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.