Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Anti-Age Yüz Temizleme Sütü 200 ml


Ürün kodu: #18175
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Anti Age Extra gentle tonic lotion

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,50 TL 29,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Anti-Age Yüz Temizleme Sütü 200 ml

Cildin derinden, mükemmel şekilde ve yavaşça temizlenmesini sağlar. Cildi kurutmaksızın gözeneklerin diplerindeki yağ, kir ve makyajı temizleyip yok eder. Cilt tahrişlerini önler ve azaltır. Cilt epitel dokuyu koruyan, hücre yenilenmesini geliştirip cildin esnekliğini sağlayan  Provitamin B5 içerir.

Kullanım Şekli:
Pamuk bir ped kullanarak yavaşça ve dairesel hareketlerle cilt yüzeyine ve boyna uygulayın. Pamuk ped tamamen temizleninceye kadar uygulamayı tekrar edin. Yüzünüzü ılık suyla yıkayın, kurulayın, yumuşatın ve uygun bir Multiactiv krem sürünüz.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.