Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Besleyici Vücut Bakım Losyonu (Işıltılı Gümüş Görünüm) 200 ml


Ürün kodu: #18284
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
24,95 TL 24,95 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Besleyici Vücut Bakım Losyonu (Işıltılı Gümüş Görünüm) 200 ml

Gümüş çekici görünüm…
Gümüş parıltılı vücut losyonu, cilde göz kamaştıran görünüm vererek cilt üzerinde parıldayan ışıl ışıl renk maddelerinin yanı sıra çoklu etkiye sahip,  sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm için gerekli doğal besleyici bileşenler Jojoba Yağı, E Vitamini ve Pantenol içeren bir üründür. Losyon, cildin alt tabakalarına nüfuz eder, cildi nemlendirir, besler ve cildin canlı, bakımlı ve yumuşacık olmasını sağlar.
Özellikle parlak ve güneş ışığı altında gözle görünür ışıltılı cildin oluşmasında özel etkiye sahip özenle seçilmiş yansıtıcı renkler, çekici ve dayanılmaz bir görünüm sağlar.

Kullanım Şekli: Banyo, duş veya güneşlenmeden sonra temiz cilt üzerine losyonu uygulayın. Kullanmadan önce çalkalayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.