Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Güneş Koruyucu Süt SPF 30 (Sprey) 200 ml


Ürün kodu: #18286
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,50 TL 39,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Güneş Koruyucu Süt SPF 30 (Sprey) 200 ml

SUN koruma süt spreyi, zararlı güneş ışınlarını emen ve cildin zarar görmesini engelleyen UVA ve UVB filtreleri içerir. Güneş sütü spreyi, cildin nemlenmesini ve erken yaşlanmasını önleyen Jojoba Yağı ve E Vitamini içerir. Suya dayanıklı ve uygulaması kolaydır. Güneş sütü spreyi, cildi güneş yanıklarına ve kurumaya karşı korur, yenilenmesini, esnekliğini ve canlılığını sağlar.

Kullanım Şekli:
Şişeyi çalkalayın ve güneş sütünü vücudun her tarafına püskürtün. Yüze doğrudan püskürtmeyin. Her 2-3 saatte bir uygulamayı yeniden yapın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.