Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Natural Essentials 24h Yüz Temizleyici Süt + Tonik Losyonu 200 ml


Ürün kodu: #18270
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,35 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,50 TL 34,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Yüz Temizleyici Süt + Tonik Losyonu (24 Saat Esansiyeller) 200 ml

Yeşil Çay Özü, Salatalık ve Jojoba Yağıyla zenginleştirilmiş Temizleyici Süt + Tonik losyonu tüm cilt tipleri için uygundur. Bir yandan cildi canlandırır, rahatlatırken ve gerginliğini artırırken, diğer yandan makyaj iz ve lekelerini nazikçe ve tamamen ortadan kaldırır.
Jojoba Yağı tüm cilt tipleri için besleyicidir. Ciltteki gözenekleri kapatmaz. Nem kaybını ve kuru cildin neden olduğu çizgi ve kırışıklık oluşumunu önler.

Kullanım Şekli:
Bir parça pamuk ile yüzü, boynu ve göğüs arasını hafifçe temizleyin.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.