Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Multiactiv Special Care Ekstra Sıkılaştırıcı Yüz ve Boyun Kremi 50 ml


Ürün kodu: #18269
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Extra firming face and neck cream Özel canlandırıcı bu krem, hafif nitelikli ve yoğun aktivitesi vardır

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,50 TL 79,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Ekstra Sıkılaştırıcı Yüz ve Boyun Kremi 50 ml

Özel canlandırıcı bu krem, hafif nitelikli ve yoğun aktivitesi vardır. Yoğun bir şekilde cildi yenileyen, kollajen ve elastin sentezini harekete geçiren Yeni Biyokompleks içerir. Cildi besleyen ve uzun süreli nemlilik veren doğal bitki yağları, bitki özleri ve Bal Özü içerir. Çevresel stres faktörlerine karşı cildi korur. Boyun ve göğüs arası cilt bakımındaki altın kural, bu bölgelerde de yüz cilt bakımında uygulanan yöntemi takip etmektir: günlük temizlik, yumuşatma ve nemlendirme şeklinde olmalıdır.

Kullanım Şekli:
Daha önceden temizlenen yüz, boyun ve göğüs arası bölgesine kremi sabah ve akşamları uygulayın. Yoğun uygulama sırasında, kremin Multiactiv Ekstra Sıkılaştırıcı Yüz, Boyun ve Göğüs Arası Serumu ile birlikte, yılda birkaç kez bir ay süreyle sürekli olarak uygulanması önerilmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.