Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Murad Blemish Control Clarifying Mask 75 gr


Ürün kodu: #20229
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Doğal kil bazlı formülü ile gözenekleri derinden temizlemeye ve cildinizi arındırarak akne oluşumu karşıtı maske

Bu ürünle birlikte 1,63 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
163,00 TL 163,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

 

Murad Blemish Control Clarifying Mask 75 gr

Doğal kil bazlı formüle sahiptir.Yağlı ve akneli ciltlerde görülen genişlemiş gözenekleri derinden temizleyerek sıkılıştırır.

Cildinizi arındırarak akne oluşumuna karşı savaşır.

Güçlü bleşimi ile cildinizi yatıştırır ve restore sürecini hızlandırır.

İçerisindeki Sülfür sayesinde aknelerin düzelmesini hızlandırır ve azaltır.

Lavanta özünün güçlü yatıştırıcı etkisi ile kızarıklığı yatıştırarak cilde rahatlık kazandırır.antioksidan etkili aktif maddeleri içermesi, çevresel etkenlere karşı cilde koruyucu kalkan oluşturur. 

Uygulama şekli / öneriler :

 Cildinizi Dr. Murad akne serisi ürünleriyle temizledikten sonra, kuru cilt üzerine nazikçe sürünüz.Kuruması ve etki etmesi için 10 dakika bekleyiniz.Ardından ılık su ile durulayınız.

Kullanım sıklığı:

Haftada en az 1 defa

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.