Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Murad Celebrate Firm Skin Set


Ürün kodu: #20221
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Göz Çevresi ve Yüz Ovali İçin Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Set

Bu ürünle birlikte 7,70 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
770,00 TL 770,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

 

Murad Celebrate Firm Skin Set

Dr. Murad Age Diffusing Firming Mask 50 ml  

Yaşlanmaya karşı toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkili maskedir.Cildin dayanıklılığını arttırarak güçlenmesini sağlar.Eşsiz bileşimindeki aktif maddeler sayesinde cildinizdeki kaybını engelleyerek kırışıklıkların ve sarkmaların görünümünü gidermeye yardımcı olur ve dengeli bir cilt yüzeyi oluşumunu destekler.Düzenli kullanımı ile cilt; güzel, genç, canlı ve toparlanmış bir görünüme kavuşur.

 

Dr. Murad Age Diffusing Serum 10 ml

Olgun ciltler için yaşlanmaya karşı toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkili bakım serumudur.Yaşlanma belirtileri ile savaşarak cildin dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olur.Ciltte gerginlik hissi yaratmadan cildi sıkılaştırır ve yüz hatlarının belirginleşmesini sağlar.Kırışıklıkların ve sarkmaların görünümünü engelleyerek dengeli bir cilt görünümü oluşumunu destekler.Genç, güzel ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturur.

 

Dr. Murad Renewing Eye Cream 15 ml

Çizgi ve kırışıklıklara, torbalanma ve  koyu görünümlü halkalara karşı etkili göz kremidir. Cildi nemlendirerek daima nemli kalmasını ve yumuşaklık kazanmasını sağlar.Cildin elastikiyetini ve dayanıklılığı arttırarak daha güçlü ve güzel bir cilt görünümüne yardımcı olur.Göz çevresindeki orta derece ve derin kırışıklıkları minimize ederek pürüzsüz bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.Güçlü bileşimi sayesinde, gözaltındaki siyah halka görünümünü azaltır ve hassas göz çevresini güçlendirir.Derin ve orta derece kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur, daha güzel, toparlanmış ve genç görünümlü bir cilt oluşturur.

 

Dr. Murad Resurhence Renewing Cleansing Cream 45 ml

Hassas ve kuru ciltler için özel olarak geliştirilen, nazik formlu yapısı ile hassas bir temizlik sağlayan, derinlemesine nemlendirici cilt temizleme ürünüdür.Cildinizi nazik bir şekilde nemlendirerek uzun süreli nemli kalmasını sağlar ve kuruluk ile cillt yüzeyine zarar vermez.Bileşimindeki Papaya sayesinde, cilde zarar vermeden soyucu etki sağlar ve ölü cilt kalıntısını uzaklaştırır.Cilt elastikiyetinin ve yağ dağılımının arttırılmasını sağlar.Sakinleştirici ve yatıştırıcı etki yaratarak cilt yüzeyini düzenler.Cildin canlılık kazanmasına yardımcı olur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.