Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Murad Celebrate Smooth Skin Set


Ürün kodu: #20218
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Çökme ve Kırışıklık Görünümüne Karşı Set

Bu ürünle birlikte 7,20 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
720,00 TL 720,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Murad Celebrate Smooth Skin Set

Dr.Murad Rapid Collagen Infusion 30ml 

2 saat içerisinde ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ciltte daha genç bir görünüm için cildi nemlendirmeyeyardımcı olur.

Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture 50ml

Uzun süre etkili ultra güçlü nemlendirici kremdir.Gece ve gündüz cildinizi nemlendirerek ihtiyacı olan nem dengesine kavuşturur ve cildin kurumasını önleyerek uzun süreli etki sağlar.Cildi besleyerek yumuşaklık kazandırır.Anti-aging etki gösterir ve cildin sıkılaşmasını sağlar.Çizgi ve kırışıklık görünümünü yumuşatarak pürüzsüzlük yaratır.Cildin doğal bariyerini korur ve hassas ciltlerin yatışmasına yardımcı olur.

Dr.Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser Peeling 30ml

Soyucu etkisi ve hassas ciltler için uygun granüllü yapısı ile cilde zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur. İçerisindeki salisilik Asit, Laktik asit, Glikolik Asit ve Jojoba Çekirdeği ile cildin en üst tabakasında biriken ölü cilt kalıntısının dağılmasını destekleyerek, cildin aydınlık, berrak ve pürüssüz görünmesine yardımcı olur.

Dr. Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture for Eyes 3,5ml

Göz çevresi için uzun süre etkili anti-ging kırışıklık karşıtı nemlendirici bakım ürünüdür.Göz çevresindeki cildi nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır.Göz çevresindeki  çizgi ve kırışıklıkların görünümünü yumuşatarak pürüzsüzlük sağlanmasına yardımcı olur.Her yaşta tüm cilt tipleri için uygun yağsız formülü ile gece gündüz cildinizin nem ihtiyacını karşılar.Anti-aging bakıma ihtiyacı olan yorgun ve solgun görünümlü göz çevresi görünümü yenilenmesini sağlayarak daha genç, güzel  ve canlı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.