Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes


Ürün kodu: #16266
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Bu ürünle birlikte 2,76 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
276,00 TL 276,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Murad Hydro Dynamic Ultimate Moisture For Eyes

 Murad Göz Çevresi için Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Nemlendirici

Göz Çevresi için Uzun Süre Etkili Ultra Güçlü Anti Aging Kırışıklık önleyici Nemlendirici

Cildi 8 saat boyunca neme doyurduğu klinik çalışmalarla kanıtlanmış yeni Hydro-Dynamic Ultimate Moisture, her yaşta tüm cilt tipleri için uygun yağsız formülü ile gece gündüz

cildinizin nem ihtiyacını karşılamaya, yumuşacık ve pürüzsüz bir cilt yaratmaya ve aynı zamanda cildin sıkılığını korumasına yardımcı bir ürün olarak fark yaratıyor.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.