Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Murad Rejuvenating Lift For Neck And Decollete 50ml


Ürün kodu: #19692
Son kullanma tarihi:

Tüm Murad Ürünleri

Yüz, Boyun ve Dekolte Yenileyici ve Sıkılaştırıcısı

Bu ürünle birlikte 2,50 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
250,00 TL 250,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Murad Yüz, Boyun ve Dekolte Yenileyici ve Sıkılaştırıcısı

İlk uygulamanın ardından cildi %42'ye varan oranda sıkılaştırmaya yardımcı olur. Daha genç bir görünüm için cilt tonunu eşitlemeyi ve kırışıklığı azaltmayı destekler. Patentli formülüyle boyun ve dekolte bölgesini sıkılaştırmaya, pürüssüzleştirmeye ve ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.  

Uygulama Şekli: Temizleme adımının ardından yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayınız. Ardından cilt tipine uygun bir nemlendirici ile bakımınızı tamamlayınız.

Uyarı: Harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.