Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Mustela Nursing Comfort Balm Emzirme Merhemi

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #7243
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Meme uçlarının rahatsız olmasını engelleyerek cildin dirençli ve esnek olmasını sağlar.

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 35,91 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Mustela Nursing Comfort Balm (Emzirme Merhemi) 30 ml

Emzirme merhemi , yatıştırır, besler, yeniden yapılandırır, dermotolojik kontrol altında test edilmiştir, içerisinde karite yağı(shea yağı),gliserin,deniz suyu tuzunun oligoelementlerle bir araya gelmesi duyarlı meme uçlarının rahatsız olmasını engelleyerek cildin dirençli ve esnek olmasını sağlar.

Ürünün İçeriği ve Uygulama Şekli:

Yumuşak merhem her emzirmeden sonra ve gereken sıklıkta meme uçlarına uygulanır, emzirme öncesinde merhemin temizlenmesi gerekmez, yapışkan değildir ve leke bırakmaz…

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.